Наші послуги

Реєстрація бізнесу на Amazon

Реєстрація Amazon аккаунта є першим Вашим кроком на шляху до створення онлайн-бізнесу. Тому вибір на кого відкривати акаунт (юридична або фізична особа), яка інформація надається Amazon, які банки і валюти Ви плануєте використовувати – тільки частина питань, які Ви маєте вирішити.

Допомога в розблокуванні лістингів / аккаунтів

Amazon – це дуже великий ринок, на якому дуже висока конкуренція.

На жаль, не всі продавці ведуть свій бізнес сумлінно. Часто нам трапляються такі ситуації, коли приходить лист від Amazon про порушення прав на торгівельну марку або патент. А при перевірці виявляється, що патент на інший товар.

Або скаржник протягом довгого часу не виходить на зв’язок, а лістинг заблокований і товар не продається. Щоб знизити ризики блокувань лістингу / аккаунта необхідно оперативно реагувати і захищати свої права в юридичній площині.

Супровід угод купівлі-продажу онлайн бізнесу
  • Як підготувати аккаунт до продажу, на що звертає увагу покупець / інвестор?
  • Які дії необхідно зробити ще при реєстрації аккаунта, щоб його було легше продати?
  • Як порахувати вартість аккаунта?
  • Що підвищує вартість Вашого аккаунта?
  • Як уберегтися від основних помилок при продажу аккаунта?
  • На ці та інші питання продавців свого аккаунта ми можемо дати відповіді.
  • Як самому провести аудит аккаунта?
  • Які покупці кажуть, що даний аккаунт не варто купувати?
  • Якщо Ви покупець, то Вам необхідно знати, на що звернути увагу при покупці.
Податкове планування для онлайн продавців

При побудові будь-якого бізнесу, а тим більше міжнародного онлайн-бізнесу, необхідно враховувати податкову ситуацію як у Вашій країні (резидентом якої ви є), так і країн, де будуть продаватися Ваші товари.

Як вибрати найбільш оптимальне рішення оподаткування для Вас, можна дізнатися у наших податкових консультантів.

Аудит аккаунту

Аудит буде цікавий тим, хто хоче продавати або купити аккаунт, щоб переконатися у відсутності прихованих або невиявлених фактів, які в майбутньому можуть вплинути на рівень продажів або працездатність аккаунта в цілому

Для того, щоб відповісти на питання, чи потрібен Вам аудит, прорахуйте, а у скільки обійдеться дві-три тижні заблокованого лістингу або аккаунта? А якщо це станеться в сезон продажів?

Більш детально про аудит аккаунта Ви зможете дізнатися у наших фахівців.

Супровід відкриття рахунків в іноземних банках

При онлайн торгівлі частим питанням є питання вибору обслуговуючого банку або платіжної системи. Від цього безпосередньо залежить швидкість & nbsp; розпорядження грошима і витрати, пов’язані з фінансовими операціями. Зменшення витрат на валютно-обмінні операції може дати вам + 3 6% до прибутку. І іноді збільшити оборотність коштів в 2 рази, що особливо важливо при використанні позикового фінансування.

У яких банках краще і простіше відкривати рахунки? Як підготуватися до співбесіди в банку? Як зменшити витрати на фінансові операції?

Якщо Вам цікаві відповіді на ці питання, звертайтеся до нас!

Реєстрація та захист торгових марок

При розвитку свого бренду, а особливо розвиток свого бренду в онлайн, обов’язковим елементом є зареєстрована торгова марка.

Це не тільки дозволяє виділитися в очах покупців, а значить збільшити & nbsp; Ваші продажі, але і отримати додаткові маркетингові можливості від Amazon, такі як Brand Registry або навіть Brand Gating.

В даний момент правильно зареєстрована торгова марка є важливим елементом при створенні власного Private Label.

Патентні дослідження і захист Вашого продукту

Якщо Ви продаєте товар, який хтось зробив, дуже велика ймовірність, що на даний товар є патент. Що це означає для онлайн продавців? Це означає, що є ризик, що Вас можуть заблокувати!

Патентовласник може поскаржитися і заборонити продавати товар, на який у нього є патент. І це може відбутися не тоді, коли товар тільки завезений і коли & nbsp; і початі продажі, а коли товар вже розкручений, йдуть активні продажі і в товар вкладена пристойна сума грошей.

Як уберегтися від таких ситуацій і знизити ризик втрати вкладених коштів, про ці та інші питання, Ви можете отримати консультацію у нашого фахівця.

Висновок ліцензованих договорів (використання торгових марок, патентів)

На більшість товарів, які продають онлайн, є патенти. Це і зрозуміло, адже за допомогою патенту можна захищатися від конкурентів. Також наявність патенту додає плюс товару в очах покупця.

Але що робити, якщо на товар, який Ви продаєте, вже є патент, але не у Вас?

Це означає, що є ризик отримання заборони продавати такий товар (блокування лістингу). Уникнути цього можливо, уклавши з правовласниками патенту ліцензійну угоду. Це договір, згідно з яким Ви отримуєте право продавати товар, який захищений патентом, на умовах, про які домовились сторони.

Як знайти правовласника, як вибудувати з ним діалог, які умови пропонувати і як оформити договір? Про це можете дізнатися у нас